Info: +370 612 01001

Buff Professional

BUFF® yra pirmaujanti pasaulyje daugiafunkcinių galvos apdangalų gamintoja. Kompaktiški, atsparus vėjui, greitai džiūstantys, nenuobodūs, elastingi – BUFF galvos apdangalai yra neįtikėtinai universalūs, linksmi ir funkcionalūs.

Buff apsauga

„Buff“ gamina universalius ir patogius gaminius aktyvų sportą propoguojantiems,  įvairių sričių specialistams – profesionalams.

Universalumas: idealiai tinka įvairiems lauko darbams atlikti, ypač kai gamta kelia  pavojingą riziką – „Buff“ padeda ir suteikia  įvairias dėvėjimo galimybes.

Įvairūs modeliai : „Coolmax®“, „Thermolite®“ ir „Nomex®“ drabužių gaminiai yra be sujungimų ir siūlių, kad būtų išvengta odos dirginimo ir nepatogios trinties.

Elastingumas: visi gaminiai yra elastingi. Dėl to jie yra tokie patogūs ir niekada nepraranda savo originalios formos.

Visos šios savybės „Buff“ produktuose yra įdomios  paregūnams ir profesionalams, dirbantiems  lauko sąlygomis.

Untitled

Dėvėjimo parinktys

 

4f8c9bd3a1fd475aa779cb0862bf8e18

Sukurkite savo BUFF®

Norite būti matomas? Reikia reklamuoti prekės ženklą ar įvykį?

Savarankiškai sukurtas „Buff“ gali būti naudingas, jei norite organizuoti renginį ir sukurti unikalias atminimo dovanas. Gali būti naudingas reklamuojant  klubą, komandą ar asociaciją.

Jūsų BUFF® – tai logotipas ar emblema, paveikslėlis ar spalvų schema. Atsiųskite mums savo dizaino viziją ir bazę, kurią norite, ir gamintojas tai pagamins.