Info: +370 612 01001

Pentagon

Pavadinimas Pentagonas (pentagōnos) yra senovės graikų kilmės daiktavardis, reiškiantis „penki kampai“. Mūsų logotipe 5 kampai simbolizuoja skaičių 5, kuris yra skaičių balansas, žmogus (galva ir keturios galūnės), taip pat simbolizuoja penkis pojūčius (klausa, matymas, lietimas, uoslė ir skonis).

„Pentagon® Tactical“ karinių drabužių ir aksesuarų srityje veikia nuo 1991 m. Įmonė pradėjo veiklą Vokietijoje kaip maža mažmeninės prekybos parduotuvė, prekiaujanti naujomis ir naudotomis karinių prekių pertekliaus prekėmis.

1993 m. Verslas išsiplėtė ir Šiaurės Graikijoje atidarė naują didmeninės prekybos sandėlį.

Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje naujos kartos klientai ieškojo karinių, teisėsaugos drabužių ir aprangos su technologiškai pažangiais audiniais, naujais ir patobulintais kišeniniais elementais bei šiuolaikiniais pritaikymo būdais. „Taktinė karta gimė“. Daugumą šių produktų, kurių reikalaujama, galima rasti tik pripažintuose lauko sporto prekių ženkluose ir spalvomis, kurios nėra tinkamos kariniam ir teisėsaugos sektoriui.

Tuomet nusprendėme užpildyti šią spragą ir pradėjome tyrinėdami, ar gamintojai ir partneriai, kurie gamino pirmaujančioms lauko įmonėms, įgytų pakankamai žinių apie šiuolaikinės audinių konstrukcijos technologiją ir medžiagų funkcionalumą bei tai, kiek svarbios gali būti aukštos kokybės apmušalai.

Mes investavome į rašto meną ir sukūrėme savo „Camo“ („Pentacamo®“ ir „Grassman®“) gaminius, kad puikiai atitiktų aukštą veiklą, tačiau įtraukė komfortą ir estetiką, ko nebuvo klasikiniuose kariniuose ir teisėsaugos produktuose.

Galiausiai po daugelio metų tyrimų, plėtros ir glaudaus bendradarbiavimo su kariuomenės, policijos, ugniagesių, gelbėjimo ir saugumo komandomis su pasididžiavimu sukūrėme naują produktų seriją, kurią pakrikštijome „Tactical Sportswear ™“.

Tai yra mūsų atsakymas į pažangią karinių drabužių ir aprangos koncepciją, apimančią kokybę, technologijas, dizainą ir estetiką viename pakete. Mūsų šūkis šitam komplimentui yra:

„Išdrįsk būti taktišku!“

Galite nusipirkti mūsų e-parduotuvėje arba gyvai.