Info: +370 612 01001

Hoerneke TW1000

Bilderstreifen_Pfefferspray07

PIPIRINĖS DUJOS

„HOERNECKE“ „W1000“ pipirinės dujos yra natūralių pipirų ekstrakto „Oleoresin Capsicum“ (OC). Veiklioji medžiaga išgaunama iš karščiausių čili pipirų, todėl akis ir kvėpavimo takus nedelsiant sudirgina ir tokiu būdu neutralizuojamas užpuolikas. Naudojant pagal paskirtį, TW1000 OC produktai neturi žinomų šalutinių poveikių.

HOERNECKE – turi daugiau nei 30 metų patirtį
Ne visos pipirinės dujos yra vienodos. Dėl šios priežasties labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar gamintojas neseniai „šoktelėjo ant vagono“, ar gamintojas turi ilgametę patirtį ., HOERNECKE, šeimai priklausanti įmonė, kurios laboratorija ir gamyba yra griežtai kontroliuojama Vokietijoje.

Patikima apsauga nuo gyvūnų atakų.
Naudodami TW1000 pipirines dujas, busite saugūs nuo staigių šunų ir kitų pavojingų gyvūnų išpuolių. TW1000 pipirinės dujos taip pat gali būti naudojamos užpuolikams sulaikyti ir sėkmingai naudojamos tose šalyse, kuriose toks taikymas yra teisėtai leidžiamas, pvz., Prancūzijoje ir Šveicarijoje.

HOERNECKE užtikrina profesionalus. „Original TW1000“ produktų linija, skirta profesionaliam naudojimui, yra labai efektyvių sistemų, sėkmingai naudojamų kasdieniame policijos darbe, serija, skirta fiziniam smurtui pašalinti. „TW1000“ purškimo sistemos gali nukreipti ir neveikti asmenims nuo atstumo, tuo pačiu užkertant kelią pavojingiems ar mirtingiems sužeidimams.