Info: +370 612 01001

ASP

Esame oficialūs www.asp-usa.com  atstovai Lietuvoje

ARMAMENT SYSTEMS & PROCEDURES

Aukščiau pateiktas devizas viską pasako. Daugiau nei keturiasdešimt metų ASP sutelkė dėmesį į tai, kad teiktų teisėsaugos pareigūnams geriausias priemones saugiam savo pareigų atlikimui, ir mokė pramonės lyderius naudotis tomis priemonėmis. Kiekvieną dieną profesionalai iš daugiau nei 100 šalių pasitiki mūsų produktais ir mokymais savo gyvenimu, todėl jie negali sau leisti mažiau nei patys geriausi.

KĄ MES DAROM. ASP kuria ir gamina produktus keliose skirtingose, tačiau tarpusavyje susijusiose produktų kategorijose:

Sustumiamos lazdos – Expandable Batons: mūsų pavyzdinis produktas – toks legendinis ir dominuojantis šioje srityje, kad teisėsaugos pareigūnas greičiausiai bet kurią lazdą vadina tiesiog žodžiu „asp“ … nors yra tik vienas tikras, originalus ASP® prekės ženklas. Be daugiau nei 60 skirtingų mechanizmo, dydžio, medžiagų ir apdailos derinių, kiekvienam pareigūnui, agentūrai ir misijai yra ASP lazdelė.

Antrankiai: pradėdama antrankių verslą, ASP sukrėtė produktų kategoriją, kuri karta iš kartos neturėjo naujovių. Mūsų antrankiai pakėlė funkcijų, greičio, paprasto naudojimo ir saugumo kartelę bei nustatė naujus kokybės ir tikslumo etalonus.

Taktinis apšvietimas: nuo kišeninio dydžio atsarginių žibintuvėlų iki visapusiškų taktinių darbo lempų, kiekvienas ASP žibintuvėlis yra sukurtas pagal griežtus standartus, naudojant geriausius komponentus, kuriuos gali nusipirkti pinigai. ASP žibintuvėliai gaminami mūsų pačių surinkimo linijose, o ne masinės gamybos „OEM“ gamyklose, užtikrinant, kad mes nuolat atitiktume aukštus tikslumo ir kokybės standartus, kurių iš mūsų tikisi reiklūs klientai.

Baterijos: norėjome, kad akumuliatoriai ir įkrovimo priedai atitiktų mūsų apšvietimo sprendimų našumus … todėl pradėjome kurti patys. ASP įkraunamos ir pirminės baterijos yra sukurtos maksimaliam veikimo laikui, saugumui ir patikimumui, tačiau „kasdienių“ baterijų kainomis.

OC pipirinis purškalas: su savo išmaniai apvilktomis pakuotėmis ASP OC Defenders atrodo kaip aukščiausios klasės žibintuvėliai – ne kaip tipiški, akivaizdūs pipirinių dujų purškimo produktai.

Mokymo įrankiai: nuo mūsų garsiųjų raudonųjų ginklų iki specialiai sukurtų antrankių ir lazdelių ir dar daugiau – mūsų apranga atspindi mūsų pasaulinio lygio praktinių mokymų paveldą ir mūsų įsipareigojimą užtikrinti pareigūnų saugumą.

ASP taip pat  siūlo nemokamus mokymus, (vertus beveik 2 mln. USD per metus) teisėsaugos pareigūnams. Šis mokymas, kurio ieškojo agentūros visame pasaulyje, yra auksinis standartas naudojant lazdas, antrankius ir žibintuvėlius.