Info: +370 612 01001

Haix

„Kaip naujoviškas aukštųjų technologijų gamintojas, funkcionali avalynė, HAIX atitinka sudėtingiausius reikalavimus pasaulinėje arenoje funkcionalumo, kokybės ir dizaino požiūriu.“

Ką daro legendiniai Niujorko ugniagesiai, priešgaisrinės tarnybos Meksikoje, Hamburge, Maskvoje ir Keiptaune su Vokietijos GSG 9, kovos su terorizmu ir specialiųjų operacijų padalinys, ginkluotosios pajėgos Europoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir Afganistane bei pagalbos darbuotojams tarptautinėse avarijų likvidavimo operacijose po žemės drebėjimo ar cunamio nelaimių? Jie visi dėvi HAIX gaminamus batus.

„HAIX“ yra pirmaujanti pasaulyje  ugniagesių, policijos ir ginkluotųjų pajėgų, miškininkystės ir medžioklės sektorių, gelbėjimo tarnybų ir darbo drabužių gamintoja. Dėl daugybės naujų produktų, kuriuos sukūrė kompanija ir jos patentai, Bavarijos pasaulinis žaidėjas nustato lyginamąjį standartą kitiems, kad jie galėtų sekti funkcionalumą ir inovacijas pasauliniu mastu.

Visą žmogaus svorį palaiko jų dvi pėdos. 49 individualūs kaulai ir maži sąnariai sudaro labai sudėtingą ir išskirtinę pėdos struktūrą.
Neteisinga avalynė sukelia papildomą pernelyg didelę įtampą kojoms ir dažnai gali sukelti situaciją, kai kaulai ir minkštieji audiniai nebegali atlaikyti didesnės apkrovos.
Projektavimo proceso pradžia yra sudaroma
batų dizainerio. Batų vystymąsi kuo tiksliau grindžia sudėtinga pėdos anatomija. Veiksniai, į kuriuos jie atsižvelgia, kokios funkcijos yra
reikalingos ir, žinoma, pėdų saugumas.
Daugelį metų mes galime pasinaudoti šiais batų gamybos įgūdžiais. Visi mūsų batai buvo sukurti pagal anatominius ir ortopedinius
parametrus bendradarbiaujant su mūsų klientais ir mokslinių tyrimų institutais. Dėvint „HAIX“ batus apsaugo  kojas nuo kojų padėties netinkamumo, taip pat sąnarių bei kaulų ligų.

HAIX avalynę galite pirkti gyvai arba mūsų e-parduotuvėje