Info: +370 612 01001

BOLAWRAP

Kas tai ir kaip tai veikia:

1 žingsnis: nusitaikyk

Kaip ir ,,nuotoliniai antrankiai“, BolaWrap yra rankinis nuotolinis suvaržymo įtaisas, kuris 150 m/s greičiu išmeta beveik 2,5 m ilgio kevlarinę virvę, apsisukančią apie subjekto rankas ar kojas, būnant nuo jo saugiu 3-7,5 m atstumu. Bola wrap turi patentuotą žalios spalvos lazerį tikslesniam nusitaikymui.

2 žingsnis: paleisk

Sukurtas jėgos struktūroms ir kariuomenei, BolaWrap yra vienintelis būdas suvaldyti taikinį, būnant nuo jo saugiu atstumu, neparemtas skausmo palaikymu, ir skirtas naudoti būtent konflikto pradžioje, sumažinant subjekto, aplinkinių ar pareigūno sužeidimo riziką

3 žingsnis: suvaržyk

Paprastai skausmo sukėlimas sukelia papildomus rūpesčius, o neatrodantis grėsmingai Bola wrap suteikia laiko nuraminti ir pasirūpinti reikiama pagalba asmenims, esantiems krizinėse situacijose.

 

810 žmonių buvo nušauta policijos 2019 metais

1081 mirčių, susijusių su TASER® nuo 2000 m.

„Teisėsaugos naudojamų priemonių sąraše yra spraga tarp žodinių komandų ir įrankių, sukeliančių skausmą.
„BolaWrap“ užpildo šią spragą “

Chief Don De Lucca, Buvęs Tarptautinės policijos vadovų asociacijos prezidentas, triskart policijos viršininkas, WRAP® konsultantas

Šiuo metu visose Jungtinėse Amerikos Valstijose yra daugiau nei 230 policijos agentūrų, atstovaujančių 46 valstijoms, kuriose jau naudojamas „BolaWrap“. Šiuo metu dar daugiau agentūrų rengia apmokymus ir koreguoja savo departamento politiką.

Nuo 2018 m. Pradžios daugiau nei 2000 policijos agentūrų kreipėsi tiesiogiai į įmonę, prašydamos „BolaWrap“ demonstracijų, apmokymų ir pasiūlymų

Bendrovė praleido 2019 metus kurdama šalies mastu veikiantį platintojų tinklą, siekdama paremti „BolaWrap“ platinimą JAV. Dabar bendrovė turi 12 JAV platintojų, apimančių 50 valstijų.

Iki šiol bendrovė pristatė „BolaWrap“ produktus į 35 skirtingas šalis. Kiekviena šalis yra įvairiuose „BolaWrap“ bandymų arba naudojimo etapuose.

Bendrovė turi 29 tarptautinius platintojus, apimančius 36 šalis.