Info: +370 612 01001

GK Pro

Įkurta 1983 m. Bendrovė GK PROFESSIONAL projektuoja, gamina, parduoda ir platina teisėsaugos ir saugumo įrangą Prancūzijoje ir užsienyje. Jo 30 metų patirtis ir patirtis leidžia valdyti savo verslą nuo produkto dizaino iki platinimo klientams.

Be nuolatinio paslaugų ir pažangiosios technologijos tobulinimo, palyginti su konkurentais, šiandien „GK PROFESSIONAL“ siūlo platų segmentą, kurį sudaro šie produktai:

Drabužiai ir uniformos
Neperšaunamos liemenės
Priedai
Riaušių kontrolės įranga
„GK PROFESSIONAL“ gali patenkinti bet kokius jūsų reikalavimus, ir būtent tai yra mūsų paslaugų paskirtis.

Mūsų organizacija, investicijos ir žmogiškieji bei techniniai ištekliai yra skirti techninės įrangos projektavimui, gamybai ir platinimui Prancūzijos ir užsienio teisėsaugos ir saugumo institucijoms.

bureau-etudes-gkpro

Mūsų klientai gali liudyti apie mūsų profesionalumą ir 30 metų patirtį šioje nuolat besikeičiančioje rinkoje. „GK PROFESSIONAL“ gamina daugiau nei 2 200 prekių. Mes sukūrėme savo reputaciją savo įgūdžiais ir žiniomis.

unite-fabrication-gkpro

„GK PROFESSIONAL“ turi keletą saugojimo platformų (Bagnolet, Saint Maximin ir Montreuil), kurių bendras plotas yra daugiau nei 3800 m², todėl mūsų produktai yra lengvai prieinami.

stockage-gkpro

883-zimagesgk 97000b-z black_9030_01 image1colt