Info: +370 612 01001

Dillon Aero

„Dillon Aero“ daugiau kaip 30 šalių dislokavo daugiau kaip 6000 ginklų sistemų. Nuo 2003 m., Kai „Dillon M134D“ ir „M134D-H“ tapo standartiniais JAV ir sąjungininkų pajėgų modeliais, įmonė nenuilstamai dirbo tobulindama visus sistemos ir diegimo aspektus. Mūsų inžinieriai sėkmingai integravo M134D sistemą su 18 skirtingų lėktuvų platformų, tai reiškia daugiau nei 400 obliavimo mašinų, sausumos transporto priemonių ir nuotolinių ginklų sistemų, taip pat laivyno savigynos sistemą tiek dideliems laivams, tiek mažiems laivams.

Žemėje M134D staklės dabar naudojamos visur, norint siųsti konvojus, sienos apsaugos tarnybą ir užtikrinti svarbius žmones. JAV karinio jūrų laivyno aparatai naudojami apsaugoti užsienio laivynus, judančius giliuose ir kranto vandenyse, taip pat kaip specialiųjų operacijų laivų pagalbinius ginklus. M134D dažniausiai naudojamas sraigtasparniams ir dabar gali būti pritaikytas visiems kariniams ir civiliniams sraigtasparniams. Kaip modulinė sistema, ją galima lengvai įdiegti į bet kurią esamą platformą, ir ji veikia taip pat efektyviai ir fiksuotame žibintuve, ir rankiniu būdu. Dėl savo kompaktiško dydžio šis lengvas ginklas užtikrina efektyvų darbą, kur ir kada reikia.

Nuo 2000 m. „Dillon“ išplėtė savo produktų asortimentą, kad apimtų M134D, didžiulę tiektuvo sistemą, taip pat „M240“, „M60“, „PKM“ ir 0,50 kalibro sunkiųjų mašinų ir MK19 granatų paleidimo įrenginį; platus ginklų priedų asortimentas, skirtas sraigtasparniams, vandens ir sausumos transporto priemonėms, ir išsamus saugos ir palaikymo rinkinys, skirtas mašinistui „Minigun“.

Mūsų bandymų centrai tęs platų darbą, kurį rems kita specializuota bandymų zona, turinti sausumos transporto priemonių parką, kuriame yra atstovaujama mūsų klientų bazės transporto priemonėms. Mobilieji pagalbiniai darbuotojai visuose kontinentuose ir profesionalūs aptarnavimo centrai, veikiantys visame pasaulyje, Dillon klientų aptarnavimo sektoriuje yra geriausi šiame sektoriuje.

BENDROVĖS ISTORIJA

1960-ųjų viduryje General Electric parengė ir gamino mašiną „GE Minigun“. Tai buvo karinio orlaivio modelio, naudojamo Vietnamo karo metu ir po kelerių metų, išvestinė versija. Tie, kurie žinojo, kad ginklas žino jo destruktyvią galią. Mašinos šautuvai greitai pradėjo plisti per visą tarnybą. Kariuomenėje kariuomenės apsaugai kariuomenė juos naudojo UH1 Huey, AH-6s, AH-1 Cobra sraigtasparniuose ir netgi įrengė sunkvežimius. Jūrų laivai naudojo mašininius ginklus upių ir patrulinių laivų ir laivų. Oro pajėgos dislokavo „A-37“ „Dragonfly“ lėktuvuose esančius mašininius ginklus ir prie lėktuvo AC-47 šonų prijungė tris mašininius ginklus, net vadinamus „Puff“. Tačiau karo pabaigoje baigėsi mašininio ginklo gamyba. Tuo metu ginklas, žinomas kaip „M134’C“, nustatė savo taikymą dešimtmečius, priklausomai nuo atsarginių dalių, atsiradusių per paskutinius karo metus. Bet galiausiai atsarginės dalys baigėsi. Buvo ieškoma naujų vietų, kur gauti dalis, tačiau tokios sutartys paprastai buvo perkamos pigiems konkurso dalyviams, kurių atsarginės dalys buvo abejotinos, nes jie neturėjo jokio supratimo apie faktinį ginklo veikimo principą. Iki 1980-ųjų atsarginių dalių atsargos buvo neišnaudotos arba pernelyg pažeistos prastos kokybės dalys. Keletas vienetų nusprendė keistis savo ginklais prieš kitus, mažiau temperamentingus ir, deja, mažiau efektyvius ginklus.

ŽALA PRADĖTA

Dillon M134D pastangos pagerinti efektyviausią ir destruktyviausią mašininį ginklą. Tačiau tai nebuvo pradinis planas. „Dillon Aero“ yra „Dillon Precision“ dukterinė įmonė, kurios pradžia ir šiuolaikinio „M134D“ gimimas grįžta į vieną iš ilgų šalto naktį išdžiovintų ežerų Šiaurės Arizonoje. Daugiau nei 25 metus „Dillon Precision“ gamina geriausius pasaulyje rankinių ginklų įkroviklius. Devintojo dešimtmečio pradžioje DP įsigijo nedidelį skaičių GE GAU-2 šautuvus, kurie bus naudojami kino pramonėje. Hacker pasirodė daugelyje filmų, tokių kaip Kiskja ir Terminatorius, ir tuo metu jie buvo labai populiarūs kino pramonėje. Deja, ginklai niekada negali būti patikimai naudojami. Tam tikru smūgiu „Dillon Precision“ užsakė „Arizonoje“ filmuotus „British TV Top Gear“ automatinius ginklus.

Deja, ginklai pasirodė esąs dideli. Nuolatiniai gedimai grasino supainioti visą fotografavimo grafiką, o techninė komanda visą naktį dirbo, kad gautų ginklus tokioje situacijoje, kur jie šaudė kelis šimtus kadrų be jokių problemų. Saulėtekio metu išnaudoti profesionalai pakėlė ginklus ir paspaudė spragą prieš filmavimo kameras, laikydami kvėpavimą. Ginkluotieji ginklai prabudo iki triukšmo, kol rėmas buvo paimtas ir vėl sujungtas.

Šūvių pabaigoje nusivylimas, kurį sukėlė blogas mašinų šautuvų veikimas, padidino nusivylimą. „Dillon“ dizaino komanda nusprendė, kad jie arba nufotografuos ginklą, ar visam laikui įdės jį į lentyną.

JAV kariuomenės specialiųjų operacijų skyriaus darbo grupė 160 taip pat buvo įdomus sutapimas, o JAV karinių oro pajėgų specialusis padalinys buvo vienas iš paskutinių vienetų, kurie tuo metu naudojo senus mašininius ginklus. Tada buvo eksploatuojami tūkstančiai M134 mašinų. Tačiau iki 1991 m. Šis skaičius smarkiai sumažėjo dėl prastos kokybės atsarginių dalių. Nepaisant to, TF160 ketino naudoti ginklą kuo ilgiau. Jie žinojo, kaip gali būti veiksminga M134, tačiau laikas, kai daugiau atsarginių dalių nerasta, buvo greitai priartėjęs ir TF160 taip pat ruošėsi išeiti į mašiną.

Atlikus išsamią analizę, Dillon nustatė keletą mašininio ginklo trūkumų. Dauguma jų buvo susiję su MAU-56 tiektuvais. Ginklas buvo sukurtas leisti šaudmenims prijungti prie susiejančios juostos. Tiekimo įrenginio paskirtis – atleisti kasetę iš jungties ir stumti jį į kasetės lizdą. 3000 kadrų per minutę mano, kad tiektuvas kartojasi 50 kartų per sekundę. Laikas yra kritiškas, ir jei kas nors trukdo šaudmenų įterpimui į tiektuvą, rezultatas yra tiesioginis ginklo įstrigimas.

Deja, „MAU-56“ dizainas buvo labai užimtas su pleištais, taip pat buvo dažnų gedimų, kuriuos sukėlė gedimai. Atrakinimas gali užtrukti iki 30 minučių. Dar blogiau, pistoletas tapo nenaudingas, kai pakrovėjas įsiurbė. Jau daugelį metų mūsų darbas buvo sutelktas į naujo tiektuvo sukūrimą, kuris pakeistų MAU-56 tiektuvą. Dillon sukurta detalė buvo pavadinta Dillon DAFD-2000. Šis modelis yra labai stiprus ir atsparus pleištams, jo pleištas yra lengvai atleidžiamas ir patikimas. Atotrūkiai, kurių atlaisvinimas truko 30 minučių, dabar buvo pašalinti per 30 sekundžių. Be to, naujasis dizainas buvo iš esmės nesulaužomas.