Info: +370 612 01001

Aimpoint

Aimpoint – supaprastinti taikymą ir pagerinti tikslumą!

PAGAMINTA ŠVEDIJOJE

„Aimpoint AB“  yra Švedijos bendrovė, įsikūrusi Švedijoje ir turinti dukterinę įmonę JAV. Gamyba vyksta dviejose Švedijos vietose. Viena Gällivare, toli šiaurėje, o viena – pagrindinėje būstinėje Malme, Švedijos pietuose.

Kiekvienas taikiklis yra pagamintas rankomis, jam suteikiamas individualus identifikavimo numeris, o gamybos proceso metu atliekami griežti bandymai ir daugybė kokybės kontrolės patikrinimų. Jie suprojektuoti naudoti realiame pasaulyje ir gali susidoroti su didžiausiu krūviu ir atšiauriausiomis oro sąlygomis.

„Aimpoint AB“ yra sertifikuota pagal ISO 9001: 2008.“ Aimpoint AB“ gamybos aplinka yra panaši į laboratoriją, kurioje dirba  aukštos kvalifikacijos ekspertai, pagamine raudonojo taško taikiklius ranka, naudodami  pažangias optines / mechanines gamybos priemones.

Komponentai valomi ultragarsu ir gamykloje sumontuojami švarioje aplinkoje. Produktai yra griežtai išbandyti prieš juos pakuojant. Štai kodėl „Aimpoint AB“ savo gaminiams gali pasiūlyti ilgą garantiją.

„Aimpoint AB“ didžiuojasi galėdami užtikrinti, jog taikikliuose nebūtų naudojamos nei pavojingos, nei radioaktyvios medžiagos.

MŪSŲ IŠTIKIMI KLIENTAI

 

IPSC ŠAULIAI

MEDŽIOTOJAI

KARIUOMENĖ IR POLICIJA

Elitinės karinės ir policijos pajėgos visame pasaulyje naudojasi „Aimpoint AB“ produktais daugiau nei 20 metų.

1997 m. JAV armija suteikė Aimpoint RED DOT kontraktą .

Nuo tada „Aimpoint AB“ klientais tapo:

JAV Kariuomenė
JAV oro pajėgos
JAV SOCOM
Prancūzijos kariuomenė
Švedijos kariuomenė
Italijos kariuomenė
Danijos kariuomenė
Suomijos kariuomenė

TOP PRODUKTAI

Aimpoint® Acro P-1

Aimpoint® CompM4S

Aimpoint® CompM5

Aimpoint® Micro T-1

Aimpoint® Micro T-3

Aimpoint® MPS3