Info: +370 612 01001

Kestrel

Kestrel  meteorologinės stotelės

4500NVABtanhires03_1024x1024

„Kestrel Meters“ gamina NK (Nielsen-Kellerman) – žinoma  JAV kompanija.  „Nielsen-Kellerman“ projektuoja, gamina ir platina vandeniui atsparius prietaisus aktyviam gyvenimo būdui ir daugeliui techninių sričių. Produktai gaminami Boothwyn, PA, JAV.

Kai tai pačiai funkcijai atlikti reikia daug atskirų prietaisų, visa reikiama oro ir vėjo informacija yra prieinama iš vieno įrenginio, pvz., „Kestrel 4000“. Rankinis prietaisas – stotelė turi labai stiprią konstrukciją, apsaugą nuo oro sąlygų ir netgi apsaugą nuo vandens.

Rankinis įrenginys gaminamas daugeliui vartotojų, ne tik profesionalams. Prietaisą plačiai naudoja gaisrininkai, ūkininkai, kariuomenė ir kitos struktūros

Vėjo greičio matuokliai ilgų distancijų šaudykloms ir kariniam naudojimui

P1020152slideshow_1images

Tikslūs vėjo greičio matavimai yra svarbūs karinėms operacijoms, pradedant nuo desanto nusileidimo saugumo  zonos  iki civilinės inžinerijos, taip pat snaiperiaims ar artilerijos specialistams. Automatinis meteorologinis įrenginys „Kestrel 4000“ arba „4500“ (kuris taip pat matuoja skersinį, galinį vėją ir kt.), Leidžia kariniams specialistams sekti vietos oro sąlygas ir priimti pagrįstus sprendimus.

Vėjo greičio matuokliai gaisro gesinimui

slideshow_6Kestrel21-450x299slideshow_7

Ugniagesiai specialistai, siekdami tinkamai vykdyti esmines pareigas, remiasi tiksliais oro duomenimis. Šiandien ugniagesiai gali pakeisti savo pasenusius vėjo matavimo rinkinius su vienu mobiliojo telefono dydžio „Kestrel“ matuokliu, o miesto gaisrininkai naudoja „Kestrel“ matuoklius, kad matuotų vėjo greitį prieš pradedant naudoti kopėčias ir oro įrangą. Apskritai, gaisrininkai pasirenka 3000, 3500 (kuris iš tikrųjų ir yra skirtas specialiai ugniagesiams) arba 4000. HAZMAT techs dažnai įeina į pagrindinį 4500. Žinoma, būtinai peržiūrėkite  išsamius Kestrel Meter palyginimo gaminių puslapius ir geriausiai nustatyti, kuris prietaisas turi reikiamas funkcijas.

Anemometrai ir delniniai oro srauto stebėjimo įranga aktyviam laisvalaikiui ir sportui

slideshow_5nk_kestrel_banner_1slideshow_10

Nepriklausomai nuo to, ką veikiate lauke – darbas, sportas ar tiesiog paprastas atsipalaidavimas – nieko nėra blogiau, kaip staigus oro sąlygų pasikeitimas. Bet su Kestrel meteorologiniu matuokliu iš „KestrelMeters.com“ galite visą laiką likti savo aplinkos viršūnėje.„Kestrel“ prietaisai  suteiks jums  žinių, kad galėtumėte priimti saugius ir patikimus sprendimus.