Info: +370 612 01001

Kestrel

Kestrel  meteorologinės stotys ir nešiojamosios stotys

4500NVABtanhires03_1024x1024

„Kestrel Meters“ gamina NK (Nielsen-Kellerman) – JAV kompanija, žinoma dėl savo produktų, tokių kaip NK® irklavimo ir kepimo instrumentų, Kestrel® kišeninių matuoklių ir „Blue Ocean® Audio“. „Nielsen-Kellerman“ projektuoja, gamina ir platina vandeniui atsparius prietaisus aktyviam gyvenimo būdui ir daugeliui techninių sričių. Produktai gaminami Boothwyn, PA, JAV.

Kai tai pačiai funkcijai atlikti reikia daug atskirų prietaisų, dabar visa reikiama oro ir vėjo informacija yra prieinama iš vieno įrenginio, pvz., „Kestrel 4000“. Ilga rankinė stotis turi labai stiprią konstrukciją, apsaugą nuo oro sąlygų ir netgi apsaugą nuo vandens.

Rankinis įrenginys gaminamas daugeliui vartotojų, ne tik profesionalams. Prietaisą plačiai naudoja gaisrininkai, ūkininkai, kariuomenė ir kitos struktūros

Vėjo greičio matuokliai ilgų distancijų šaudykloms ir kariniam naudojimui

P1020152slideshow_1images

Tikslūs vėjo greičio matavimai yra svarbūs karinėms operacijoms, pradedant nuo desanto nusileidimo zonos saugos iki civilinės inžinerijos, taip pat snaiperiaims ar artilerijos specialistams. Automatinis meteorologinis įrenginys „Kestrel 4000“ arba „4500“ (kuris taip pat matuoja skersinį, galinį vėją ir kt.), Leidžia kariniams specialistams sekti vietos oro sąlygas ir priimti pagrįstus sprendimus apie nuo darbo iki poilsio laiko planavimo iki hidratacijos ir veikimo laiko.

Vėjo greičio matuokliai gaisro gesinimui

slideshow_6Kestrel21-450x299slideshow_7

Ugniagesiai specialistai, siekdami tinkamai vykdyti esmines pareigas, remiasi tiksliais oro duomenimis. „Wildland“ ugniagesiai gali pakeisti savo pasenusius vėjo matavimo rinkinius su vienu mobiliojo telefono dydžio „Kestrel“ matuokliu, o miesto gaisrininkai naudoja „Kestrel“ matuoklius, kad matuotų vėjo greitį prieš pradedant naudoti kopėčias ir oro įrangą. Apskritai, gaisrininkai pasirenka 3000, 3500 (kuris iš tikrųjų yra skirtas specialiai ugniagesiams) arba 4000. HAZMAT techs dažnai eina į pagrindinį 4500. Žinoma, būtinai peržiūrėkite mūsų išsamius Kestrel Meter palyginimo diagramas skaitiklio gaminių puslapius geriausiai nustatyti, kuris skaitiklis turi reikiamas funkcijas.

Anemometrai ir delniniai oro srauto stebėjimo įranga aktyviam laisvalaikiui ir sportui

slideshow_5nk_kestrel_banner_1slideshow_10

Nepriklausomai nuo to, ką veikiate lauke – darbas, sportas ar tiesiog paprastas atsipalaidavimas – nieko nėra blogiau, kaip staigus oro sąlygų pasikeitimas. Bet su Kestrel meteorologiniu matuokliu iš „KestrelMeters.com“ galite visą laiką likti savo aplinkos viršūnėje.„Kestrel“ skaitikliai jums suteiks žinių, kad galėtumėte priimti saugius ir patikimus sprendimus.