Info: +370 612 01001

Marlow Ropes

„Marlow ropes  Ltd.“  visuomet siekia ateities technologijų ir naujovių plėtros. Marlow kuri vadinosi „Hailsham“  iki 1956 m.  gamino, poliesterio jachtų lynus, ir šiandien gamina „Grand Prix“ seriją skirta jachtoms. Tačiau  niekada nepamiršta savo turtingos ir didžiulės  praeities ir, nors „Marlow Ropes Ltd.“  buvo įsteigta 1961 m., Kompanijos istorija  tarpusavyje susieta  su virvių gamybos įmone „Hailsham“ ir  daugiau nei 200 metų istorija.

SINTETINIAI PLUOŠTAI


1957 m. „Hawkins“ ir „Tipson“ pradėjo gaminti ir parduoti „Hailsham“ pagamintus sintetinio pluošto lynus jachtų pramonei „Marlow“ ženklu. Šie nauji nailono ir poliesterio lynai buvo idealiai tinkami naujai atsirandančiai jachtų pramonei, kuri tik pradėjo atsigauti  po Antrojo pasaulinio karo. „Marlow“ prekės ženklo sėkmę lėmė „Marlow Ropes Ltd“ įkūrimas  1961 m., Kaip vis didėjančios „Hawkins“ ir „Tipson“ imperijos dalis, kurios tikslas – gaminti sintetinio pluošto lynus jachtų rinkai.

POKYČIAI IR AUGIMAS

Kadangi natūralių pluoštų naudojimas  jūrų pramonėje sumažėjo, „Marlow“, kuri taip pat išspaudė savo pajėgumus „Hailsham“, išaugo ir pasiūlė produktų asortimentą. Netrukus tapo dominuojančia grupe, o iki 1983 m. Buvo restruktūrizuotos „Hawkins“ ir „Tipson“ , tapusios žinomomis kaip „H&T Marlow“ ir vėliau tiesiog „Marlow Ropes Ltd.“.

„Marlow Ropes“ toliau vadovavo techninių naujovių diegimui ir kartu su tolesne plėtra 1990-aisiais Bendrovė dar kartą patvirtino, kad ji yra viena iš dominuojančių jėgų virvių gamyboje visame pasaulyje. „Marlow“ prekės ženklas buvo žinomas ir gerbiamas visose pasaulio rinkose nuo jachtų lynų iki karinių lynų ir komercinių švartavimo lynų prie giliavandenių naftos platformų.

NAUJA PRADŽIA

Tačiau 2005 m. Pabaigoje bendrovė buvo padalyta ir parduota atskiriems pirkėjams. „Marlow Cordage“ padalinį nupirko vieną  JK konkurento „Marlow“ savininkas, „Angra Braids“, kuris išlaikė pavadinimą „Marlow Ropes Ltd.“

Šiandien „Marlow ropes Ltd.“ turi naujus tikslus, pastatytą gamyklą ir sandėlį, ir siekį toliau gaminti kokybiškus produktus , kaip tai darė prieš  daugiau nei 200 metų. Laikai pasikeitė ir šiandien „Marlow“ specializuojasi techniškai novatoriškų virvių gaminių projektavime ir gamyboje, naudojant naujausius aukštųjų technologijų ir egzotinių dirbtinių pluoštų gaminius.

„Marlow Ropes Ltd.“ kokybės ir techninių naujovių reputacija tęsiasi XXI amžiuje, o Bendrovė ir toliau siekia pažangos ir augimo rinkose, kuriose ji veikia:

• Laisvalaikio laivininkystė
• Gynybos ir specialiosios pajėgos
• Gervės ir vielos lynų keitimas
• Medžioklė
• Gaisro ir gelbėjimo darbai
• Darbo sauga ir pramoninė įranga
• Kabeliai ir telekomunikacijos
• Kino ir teatro įranga

4485-T 4485