Info: +370 612 01001

Marlow Ropes

„Marlow“ virvėse mes visuomet siekiame ateities technologijų ir naujovių plėtra. Marlow 1956 m. įmonė gamino, poliesterio jachtų lynus, ir šiandien gamina „Grand Prix“ serija skirta jachtoms. Tačiau mes niekada nepamirštame savo turtingo ir didžiulio paveldo ir, nors Marlow Ropes Ltd iš pradžių buvo įsteigta 1961 m., Kompanijos istorija  tarpusavyje su susieta virvių gamybos įmone Hailsham  daugiau nei 200 metų istorija.

SINTETINIAI PLUOŠTAI


1957 m. „Hawkins“ ir „Tipson“ pradėjo gaminti ir parduoti „Hailsham“ pagamintus sintetinio pluošto lynus jachtų pramonei „Marlow“ ženklu. Šie nauji nailono ir poliesterio lynai buvo idealiai tinkami naujai atsirandančiai jachtų pramonei, kuri tik pradėjo atsigauna po Antrojo pasaulinio karo. „Marlow“ prekės ženklo sėkmę lėmė „Marlow Ropes Ltd“ įkūrimą 1961 m., Kaip vis didėjančios „Hawkins“ ir „Tipson“ imperijos dalį, kurios tikslas – gaminti sintetinio pluošto lynus jachtų rinkai.

POKYČIAI IR AUGIMAS

Kadangi natūralių pluoštų naudojimas smarkioje jūrų pramonėje sumažėjo, „Marlow“, kuri taip pat išspaudė savo žaliavas „Hailsham“, išaugo ir pasiūlė produktų asortimentą. Netrukus jie tapo dominuojančia grupe, o iki 1983 m. Buvo restruktūrizuotos Hawkins ir Tipson , tapusios žinomomis kaip H&T Marlow ir vėliau tiesiog „Marlow Ropes Ltd.“.

„Marlow Ropes“ toliau vadovavo techninių naujovių diegimui ir kartu su tolesne plėtra 1990-aisiais Bendrovė dar kartą patvirtino, kad ji yra viena iš dominuojančių jėgų virvių gamyboje visame pasaulyje. „Marlow“ prekės ženklas buvo žinomas ir gerbiamas visose pasaulio rinkose nuo jachtų lynų iki karinių lynų ir komercinių švartavimo lynų prie giliavandenių naftos platformų.

NAUJA PRADŽIA

Tačiau 2005 m. Pabaigoje bendrovė buvo padalyta ir parduota atskiriems pirkėjams. „Marlow Cordage“ padalinį nupirko vieną  JK konkurento „Marlow“ savininkas, „Angra Braids“, kuris išlaikė pavadinimą „Marlow Ropes Ltd.“

Šiandien „Marlow“ virvės turi naują tikslą, pastatytą gamyklą ir sandėlį, ir toliau gaminti kokybiškus produktus ,kaip tai derė prieš  daugiau nei 200 metų. Tačiau laikai pasikeitė ir šiandien „Marlow“ specializuojasi techniškai novatoriškų virvių gaminių projektavime ir gamyboje, naudojant naujausius aukštųjų technologijų ir egzotinių dirbtinių pluoštų gaminius.

„Marlow Ropes“ kokybės ir techninių naujovių reputacija tęsiasi XXI amžiuje, o Bendrovė ir toliau siekia pažangos ir augimo rinkose, kuriose ji veikia:

• Laisvalaikio laivininkystė
• Gynybos ir specialiosios pajėgos
• Gervės ir vielos lynų keitimas
• Medžioklė
• Gaisro ir gelbėjimo darbai
• Darbo sauga ir pramoninė įranga
• Kabeliai ir telekomunikacijos
• Kino ir teatro įranga

4485-T 4485