Info: +370 612 01001

Silenta

Oy Silenta Ltd yra viena iš rinkos lyderių klausos apsaugos gamybos srityje. Mes specializuojamės aukštos kokybės klausos apsaugos priemonių kūrime ir gamyboje daugiau nei 50 metų. Be klausos apsaugos, gaminame veido apsaugą ir techninius plastikus. „Silenta“ produktai yra patvirtinti CE, pagaminti Suomijoje ir išbandyti pagal EAN 352 ir ANSI S3.19-1974 standartus. Mūsų veikla atitinka griežtus ISO 9001 kokybės sistemos reikalavimus.

Silentos klausos apsaugos priemonės tiekiamos visame pasaulyje pramonės, gynybos pajėgų ir laisvalaikio reikmėms. Apie 80–90% produkcijos eksportuojama.

„Silenta“ – viskas, ką mes darome, yra sukurti teigiamą poveikį žmonėms ir darbo aplinkai. Mūsų filosofija yra gaminti ir reklamuoti aukštos kokybės AAP produktus ir apsaugoti žmonių girdėjimą bei veidą, siekiant pagerinti profesinę ir asmeninę sveikatą ir saugą.

Atsakydami į iššūkius atsakome į nuolatines tyrimų ir plėtros pastangas su mūsų partneriais, todėl išleidžiami nauji novatoriški saugos produktai. Nauja elektroninė klausos apsaugos sistema yra šios „Silenta“ grupės įmonės „Oy Silenta Electronics Ltd“ atlikto naujoviško kūrimo rezultatas.

 

a-com_bt_cap_2Klausos apsaugos ausinės su „Bluetooth®“ technologija ir pritvirtinimas prie apsauginių šalmų. Sukurtas labiausiai reikliam triukšmo aplinkai, kur reikalinga veiksminga klausos ir galvos apsauga. „Easy Clip-on“ adapterio sistema yra suderinama su bendrais saugos skydeliais. „A-Com“ „BT Cap“ pažangiausia mikrofono ir ausinių sistema leidžia aiškiai ir patikimai bendrauti reikliausiuose triukšmo aplinkose, kaip kasyklose ir daugelyje pramoninių įrenginių. Jis užtikrina puikų slopinimą per visą dažnio diapazoną. Erdvūs ausų puodeliai ir minkštos ausies antspaudai leidžia patogiai dėvėti ilgą laiką. Silentex Cap modeliai gali būti derinami su „Silenta Multiscreens“ galvos ir veido apsauga.

_mg_7764ksp0017Silenta Aurora serija skirta triukšmingai aplinkai. Pažangios techninės savybės ir gera garso slopinimo galimybė yra „Aurora“ bruožai, todėl tai yra geras pasirinkimas triukšmingoms aplinkoms. Lengvas, lygus galvos juostos įtempimas ir minkštos ausies pagalvėlės suteikia konfortą dėvėti ilgesnį laiką.