Info: +370 612 01001

Silenta

„Silenta Oy“ yra viena iš rinkos lyderių klausos apsaugos gamybos srityje. Specializuojasi  aukštos kokybės klausos apsaugos priemonių kūrime ir gamyboje daugiau nei 50 metų. Be klausos apsaugos, gamina veido apsaugos priemones  ir techninius plastikus. „Silenta“ produktai yra patvirtinti CE, pagaminti Suomijoje ir išbandyti pagal EAN 352 ir ANSI S3.19-1974 standartus. Veikla atitinka griežtus ISO 9001 kokybės sistemos reikalavimus.

Silentos klausos apsaugos priemonės tiekiamos visame pasaulyje pramonės, gynybos pajėgų ir laisvalaikio reikmėms. Apie 80–90% produkcijos eksportuojama.

„Silenta“ – viskas, kas daroma tai sukurti teigiamą poveikį žmonėms ir darbo aplinkai. Filosofija yra gaminti ir garsinti aukštos kokybės AAP produktus ir apsaugoti žmonių klausą, bei regą siekiant pagerinti profesinę ir asmeninę sveikatą ir saugą.

Atsakydami į iššūkius, į nuolatines tyrimų ir plėtros pastangas su įmonės partneriais  įgalina gaminti  naujus novatoriškus saugos produktus. Nauja elektroninė klausos apsaugos sistema yra šios „Silenta“ grupės įmonės „Oy Silenta Electronics Ltd“ atlikto naujoviško kūrimo rezultatas.

a-com_bt_cap_2

Klausos apsaugos ausinės su „Bluetooth®“ technologija ir pritvirtinimu prie apsauginių šalmų. Sukurtas  reikliausiems.  Triukšmo aplinka ir kur reikalinga veiksminga klausos ir galvos apsauga. „Easy Clip-on“ adapterio sistema yra suderinama su bendrais saugos skydeliais. „A-Com“ „BT Cap“ pažangiausia mikrofono ir ausinių sistema leidžia aiškiai ir patikimai bendrauti reikliausiuose triukšmo aplinkose. Ausinės užtikrina puikų slopinimą  viso dažnio diapazone. Erdvūs ausų  ir minkšti ausies kaušeliai įgalina ausines  patogiai dėvėti ilgą laiką. Silentex Cap modeliai gali būti derinami su „Silenta Multiscreens“ galvos ir veido apsauga.

_mg_7764ksp0017

Silenta Aurora serija skirta triukšmingai aplinkai. Pažangios techninės savybės ir gera garso slopinimo galimybė yra „Aurora“ bruožai, todėl tai yra geras pasirinkimas triukšmingoms aplinkoms. Lengvas, lygus galvos juostos įtempimas ir minkštos ausies pagalvėlės suteikia konfortą dėvėti ilgesnį laiką.