Info: +370 612 01001

Armadillo Merino

ARMADILLO BANNERS SEPT 15 x 10 960 x 2420mm v2 ARjpg_Page7 ARMADILLO BANNERS SEPT 15 x 10 960 x 2420mm v2 ARjpg_Page6 ARMADILLO BANNERS SEPT 15 x 10 960 x 2420mm v2 ARjpg_Page5 ARMADILLO BANNERS SEPT 15 x 10 960 x 2420mm v2 ARjpg_Page4 ARMADILLO BANNERS SEPT 15 x 10 960 x 2420mm v2 ARjpg_Page3 ARMADILLO BANNERS SEPT 15 x 10 960 x 2420mm v2 ARjpg_Page1

„Armadillo Merino®“ projektuoja ir gamina odos drabužius, kurie pagerina ekstremaliose aplinkose dirbančių specialistų saugumą, našumą ir komfortą.

PPE yra esminė šiuolaikinės gaisro gesinimo įrangos, skirtos gelbėti gyvybes ir sumažinti sužeidimus, sudedamoji dalis. Atlikti išsamūs tyrimai, nagrinėjant išorinius apsauginius sluoksnius, tačiau buvo atlikta mažai tyrimų, kad būtų galima nustatyti sluoksniuotos odos aprangos efektyvumą kaip dalį sluoksniuotos sistemos. . Buvo išbandytos keturios skirtingos drabužių sistemos ir palygintos su gyvų fiziologinių stebėjimų ir suvokimo / jutimo matavimais. Tyrimo rezultatas buvo Armadillo Merino® kaip vienas iš pagrindinių odos drabužių pasirinkimo variantų, 67% pasirinkęs Armadillo Merino® kaip pirmąjį pasirinkimą ir 100 % kaip pirmas ar antras pasirinkimas.
KODĖL ARMADILLO MERINO®?

„Armadillo Merino®“ projektuoja ir gamina pažangiausią pasaulyje odos drabužių sistemą. „Armadillo Merino®“ drabužiai pagerina dėvėtojų darbą, sveikatą, saugumą ir patogumą.
Mūsų audiniai nesilydo ir užtikrina natūralų liepsnos atsparumą iki 600C. Prakaitas yra aktyviai valdomas tiek garų, tiek skysčio sąlygomis, kad vartotojui būtų patogūs, tuo pačiu užkertant kelią kvapų gamybai ir palaikant stabilesnę kūno temperatūrą.

Armadillo Merino® ėmėsi novatoriško požiūrio sprendžiant sintetinių apatinių drabužių, tirpiančių ir lašančių į odą nuo ekstremalaus karščio. Tekstilės ir mezgimo technologija buvo derinama su itin smulkiomis vilnonėmis vilnomis (naudojant vilnos natūralias FR savybes), kad būtų sukurta naujos kartos našumo bazių kareiviams ir pirmiesiems reaguotojams, kurie padeda apsaugoti odą nuo karščio ir liepsnos, o kartu mažina odos infekcijų dažnį. „Armadillo Merino®“ siūlo lengvą drabužių sprendimą kareiviams, policijai, gaisrininkams ir paieškos bei gelbėjimo komandoms, suteikiančioms jiems didesnį apsaugos, našumo ir komforto lygį.
BET KODĖL MERINO VILNA?
Merino vilna yra naturalus pluoštas. „Merino“ – tai puiki vilnos veislė, naudojama visuose „Armadillo Merino®“ drabužiuose dėl savo stiprybės ir odos minkštumo.

Ar žinote, kad „Armadillo Merino®“ drabužiai apsaugo dėvėtojus, nes drabužiai –

Turi natūralų liepsnos slopinimą iki 600 laipsnių
Nesilydo, nesusitraukia ar nelimpa ant odos, kai susiduria su aukšta temperatūra
Apsaugo nuo nuodingų dūmų
Turi vieną didžiausių natūralių UVP veiksnių, kurie apsaugo nuo saulės
Užtikrina aukštą atsparumą rūgštims
Didelį atsparumą cheminiams likučiams ir aerozoliams
Termoreguliuoja odą, mažina perkaitimą ar atšalimą
Natūralu antibakterinis – neužkrėsti žaizdomis
Minkštas, bet neįtikėtinai stiprus ir patvarus
Lengva priežiūra – mašina plaunama ir greitai džiūsta