Info: +370 612 01001

Armadillo Merino

ARMADILLO BANNERS SEPT 15 x 10 960 x 2420mm v2 ARjpg_Page7 ARMADILLO BANNERS SEPT 15 x 10 960 x 2420mm v2 ARjpg_Page6 ARMADILLO BANNERS SEPT 15 x 10 960 x 2420mm v2 ARjpg_Page5 ARMADILLO BANNERS SEPT 15 x 10 960 x 2420mm v2 ARjpg_Page4 ARMADILLO BANNERS SEPT 15 x 10 960 x 2420mm v2 ARjpg_Page3 ARMADILLO BANNERS SEPT 15 x 10 960 x 2420mm v2 ARjpg_Page1

„Armadillo Merino®“ projektuoja ir gamina  drabužius, kurie pagerina ekstremaliose aplinkose dirbančių specialistų saugumą ir komfortą.

PPE yra esminė šiuolaikinės gaisro gesinimo įrangos, skirtos gelbėti gyvybes ir sumažinti sužeidimus, sudedamoji dalis. Atlikti išsamūs tyrimai, nagrinėjantys išorinius apsauginius sluoksnius, tačiau buvo atlikta mažai tyrimų, kad būtų galima nustatyti sluoksniuotos aprangos efektyvumą kaip dalį sluoksniuotoje sistemoje. Buvo išbandytos keturios skirtingos drabužių sistemos ir palygintos su gyvais fiziologiniais  stebėjimais, bei  suvokimu. Tyrimo metu „Armadillo Merino®“ pasirinktas  pagrindiniu kūno drabužiu. Pasirinkimo variantai: 67% pasirinko „Armadillo Merino®“ kaip pirmąjį pasirinkimą ir 100 %  antruoju   pasirinkimu.

KODĖL „ARMADILLO MERINO®“?

„Armadillo Merino®“ projektuoja ir gamina pažangiausią pasaulyje kūno  drabužių sistemą. „Armadillo Merino®“ drabužiai pagerina nešiojančiūjų darbą, sveikatą, saugumą ir patogumą.
Audiniai nesilydo ir užtikrina natūralų liepsnos atsparumą iki 600C. Prakaitas yra aktyviai valdomas, tuo pačiu užkertamas  kelias  kvapų gamybai ir palaikoma stabilesnė  kūno temperatūra.

„Armadillo Merino®“ ėmėsi novatoriško požiūrio sprendžiant sintetinių apatinių drabužių, tirpstančių ir lašančių ant  odos esant ekstremaliam karščiui. Tekstilės ir mezgimo technologija buvo derinama su itin smulkiomis vilnonėmis vilnomis (naudojant vilnos natūralias FR savybes), kad būtų sukurti naujos kartos nešiojimo baziniai kūno drabužiai kareiviams ir kitiems greito reagavimo tarnybų pareigūnams, kuriems šie gaminai padeda apsaugoti odą nuo karščio ir liepsnos, o kartu mažina odos infekcijų dažnį. „Armadillo Merino®“ siūlo lengvą drabužių sprendimą kareiviams, policijai, gaisrininkams ir paieškos, bei gelbėjimo komandoms, suteikiant didesnį apsaugos ir komforto lygį.

BET KODĖL MERINO VILNA?

Merino vilna yra naturalus pluoštas. „Merino“ – tai puiki vilna naudojama visuose „Armadillo Merino®“ drabužiuose dėl savo stiprumo  ir dėvėjimo  patogumo.

Ar žinote, kad „Armadillo Merino®“ drabužiai apsaugo ?

Turi natūralų liepsnos slopinimą iki 600 laipsnių

Nesilydo, nesusitraukia ir nelimpa prie odos, kai susiduria su aukšta temperatūra

Apsaugo nuo nuodingų dūmų

Turi vieną didžiausių natūralių UVP veiksnių, kurie apsaugo nuo saulės

Užtikrina aukštą atsparumą rūgštims, turi didelį atsparumą cheminiams likučiams ir aerozoliams

Termoreguliuoja odą, mažina perkaitimą ar atšalimą

Turi natūralų antibakterinį poveikį

Neįtikėtinai stiprus ir patvarus audinys

Lengvos  priežiūros – mašina plaunamas ir greitai džiūsta