Info: +370 612 01001

Buff Original

BUFF® yra pirmaujanti pasaulyje daugiafunkcinių galvos apdangalų gamintoja. Kompaktiškas, atsparus vėjui, greitai džiūstantis, ne nuobodu, nei elastingas. BUFF galvos apdangalai yra neįtikėtinai universalūs, linksmi ir funkcionalūs.

 

Buff apsauga

„Buff“ palaiko save gaminant universalius ir patogius asmeninės apsaugos įrenginius pramonės ir karinių sričių specialistams.

Universalumas: idealiai tinka įvairiems lauko darbams atlikti, ypač kai gamta ar elementai slopina sveikatai pavojingą riziką – „Buff“ padeda susidoroti su įvairiomis dėvėjimo galimybėmis.

Siuvimas nemokamas: „Coolmax®“, „Thermolite®“ ir „Nomex®“ drabužių gaminiai yra be sienų ir be siuvimo, kad būtų išvengta odos dirginimo ir nepatogios trinties.

Elastingas: visi gaminiai yra lankstūs. Dėl to jie yra tokie patogūs ir niekada nepraranda savo originalios formos.

Visos šios savybės „Buff“ produktus labai tinka policininkams, gaisrininkams, kariniam personalui ir daugeliui kitų žmonių, dirbančių lauko darbuose.

Untitled

Dėvėjimo parinktys

4f8c9bd3a1fd475aa779cb0862bf8e18

Sukurkite savo BUFF®
Norite žiūrėti? Reikia reklamuoti prekės ženklą ar įvykį?

Savarankiškai sukurtas „Buff“ gali būti naudingas, jei norite organizuoti renginį ar dovaną, pavyzdžiui, klubą, komandą ar asociaciją.

Jūsų BUFF® – yra logotipas ar emblema, paveikslėlis ar spalvų schema. Atsiųskite mums savo dizaino viziją ir bazę, kurią norite, kad ji būtų surinkta nuo 25 iki 25000, ir mes darysime viską!