Info: +370 612 01001

Patriot3 Maritime

„Patriot3“ yra pirmaujanti teikėja taktinėse sistemose, balistiniuose skyduose, visose judriojo balistinio užtvaro sistemose ir specializuotuose jūrų produktuose. „Patriot3“ yra lyderis naujovių diegimo srityje su savo „one-of-a-kind“ produktais, specialiai sukurtais teisėsaugos ir karo agentūroms.

Sukūrus „Patriot3 Maritime“ (P3M), „Patriot3“ toliau siekia pasiūlyti novatorišką, pažangiausią specialią įrangą, orientuotą į mobilumą ; šiuo metu jūrų operatoriams. „P3M“ siekia aprėpti visą karinių, policijos, priešgaisrinės ir gelbėjimo bei komercinių jūrų operatorių įrangos ir technologijų spektrą, siūlydama naujus novatoriškus gaminius. P3M ir toliau teikia geriausios kokybės produktus, kurie šiuo metu naudojami šioje srityje.

Visi P3M siūlomi įrenginiai buvo išbandyti P3M arba pateikiami su aukščiausia rekomendacija. Mes jous naudojame, neriame, nuleidžiame, sulaužome ir leidžiame jam rūdyti … suteikti klientams tikrus atsiliepimus apie jiems reikalingus produktus. „P3M“ turi tikrus santykius su savo klientais, kad galėtų efektyviai patobulinti ir papildyti esamus produktus, taip pat kurti naujas idėjas ir technologijas.