ASP – Armament Systems and Procedures

Daugiau nei keturiasdešimt metų ASP vieningai siekia suteikti teisėsaugos pareigūnams geriausius įrankius, kuriais naudojantis pareigūnai galėtų saugiai atlikti savo pareigą. Kiekvieną dieną profesionalai iš daugiau nei 100 šalių pasitiki ASP ir jų vykdomais mokymais.

ASP kuria ir gamina kelių skirtingų, tačiau tarpusavyje susijusių kategorijų prekes:

Teleskopinės lazdos: ASP pavyzdinė prekė– toks legendinis ir dominuojantis šioje srityje, kad teisėsaugos pareigūnas bet kurią lazdą vadins tiesiog žodžiu „asp“… Kompanija siūlo daugiau nei 60 skirtingų mechanizmų, dydžio ir apdailos derinių.

Antrankiai: ASP siūlomi antrankiai pakėlė išmaniųjų funkcijų, greičio, naudojimo, paprastumo ir saugumo kartelę ir nustatė naujus kokybės ir tikslumo etalonus kitiems panašiems prekiniams ženklams.

Efektyvus apšvietimas: Kiekvienas ASP žibintuvėlis yra sukurtas pagal griežtus standartus, naudojant geriausius komponentus (pradedant kišeniniais atsarginiais ir baigiant visapusiškais taktiniais žibintuvėliais). Visos ASP apšvietimo priemonės gaminamos pačių surinkimo linijomis, o ne masinėse gamyklose, užtikrinant, kad nuolat atitiktų aukštus tikslumo ir kokybės standartus, kurių ir tikisi kiekvienas klientas.

Galia: visos baterijos ir įkrovimo priedai kuriami pačių ASP. Visos baterijos sukurtos taip, kad užtikrintų maksimalią veikimo trukmę, saugumą ir patikimumą.

Mokymo priemonės: nuo garsiųjų „raudonųjų“ ginklų iki specialiai sukurtų antrankių, lazdų ir dar daugiau – visa mokomoji įranga atspindi ASP praktinių mokymų lygį, kurie jau tapo garsūs visame pasaulyje. Šiuos mokymus išbandė ir Lietuvos Policijos mokykla.

ASP šūkis – „Apsaugoti tuos, kurie saugo mus“

Džiaugiamės, kad DEFENSUS yra oficialūs ASP atstovai Lietuvoje.

Nuoroda į prekes: https://defensus.lt/product-category/zibintuveliai/?filters=berocket_brand[357]

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.