BREAKTHROUGH

BREAKTHROUGH Clean Technologies® – tai JAV gaminamos ginklų valymo priemonės. Netoksiškos, nepavojingos, netepančios, bekvapės bei ekologiškos, todėl yra saugios jums, jūsų šaunamajam ginklui ir aplinkai.

BREAKTHROUGH® ginklų valymo priemonės pašalina daugiau nešvarumų nei dauguma kitų valymo priemonių, užtikrindamos optimalų šaunamojo ginklo veikimą ir saugumą. 100% sintetinės – tai reiškia, kad nesusidarys guma ir nesušals esant ekstremalioms temperatūroms.

Šios priemonės pasižymi neutraliu pH, o tai reiškia, kad priemonės saugios ant bet kokio šaunamojo ginklo paviršiaus ir apdailos: Įskaitant medieną, polimerą, nerūdijantį plieną, hidroprintą ir t.t.

Populiariausios BREAKTHROUGH® priemonės:

MILITARY-GRADE TIRPIKLIS – visiškai saugus ir bekvapis tirpiklis, skirtas ginklų valymui.  Priemonė padeda pašalinti visus anglies bei švino teršalus. Ši priemonė netepa medienos, plastiko ir polimero komponentų, be to, yra saugu naudojant „Cerakote“ ir hidro spaudą.

„BATTLE BORN“ „HP PRO TEPALAS IR APSAUGINĖ PRIEMONĖ – ši novatoriška ginklų valymo priemonė yra saugi visiems metalo, plastiko ir polimero komponentams. Apsaugo nuo nusidėvėjimo ir trinties. Atlaiko ekstremalų temperatūros diapazoną. Apsaugo nuo rūdžių ir korozijos. Atsparus vandeniui ir drėgmei.

Nuoroda į prekes: https://defensus.lt/product-category/ginklai/?filters=berocket_brand[354]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.