BUFF

BUFF® – tai daugiafunkcinių galvos ir kaklo apdangalų prekės ženklas.

Įmonė įkurta 1991 m. Tuomet BUFF® sukūrė ir pristatė besiūlių galvos apdangalų kolekciją. Turėdamas aistrą motociklams, įmonės įkūrėjas Joanas Rojasas ieškojo sprendimo, kaip apsaugoti savo kaklą ir galvą važiuojant visureigiais per Pirėnus. Turėdamas prieigą prie šeimos tekstilės gamyklos ir išmanydamas „vamzdinį“ siuvimą, jis sukūrė ir išbandė tai, kas vėliau tapo pirmąja BUFF® daugiafunkcine kaklaskare.

Bendradarbiaudama su aukščiausios kokybės žaliavų gamintojais ir naudodama patikimas audinių technologijas, tokias kaip REPREVE Recycled Microfiber, Primaloft®, GORE-TEX, Merino vilna, HEIQ, Insect-Shield® ir Polygeine® – BUFF® sukūrė prekės ženklą, atitinkantį visus kokybės, meistriškumo dizaino ir unikalaus stiliaus standartus.

Šiuo metu BUFF® linija neapsiriboja tik kaklaskarėmis. Taip pat kuriamos pirštinės bei kepurės, užtikrinančios aukščiausią apsaugą nuo UV spindulių ar šaltų oro sąlygų.

BUFF® prekės ženklo nenumaldomas atsidavimas naujovėms ir patogiausių, patvariausių ir kvėpuojančių daugiafunkcinių galvos apdangalų tobulinimas ir toliau yra skatinamas nuotykių ir aistros.

Nuoroda į prekes: https://defensus.lt/product-category/apranga/?filters=berocket_brand[352]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.