HECKLER&KOCH

Heckler & Koch – tai vienas iš pasaulyje pirmaujančių ginklų gamintojų, turintis tvirtas šaknis Vokietijoje, tačiau įkūręs padalinius JAV, Prancūzijoje ir UK. Jau daugiau nei 70 metų šis gamintojas yra patikimas partneris tokių saugumo pajėgų kaip NATO, policija, specialiosios pajėgos.

Heckler & Koch tikslas yra pateikti novatoriškiausią produkciją, užtikrinant aukštus kokybės standartus. Be to, Heckler & Koch yra vienintelis ginklų gamintojas, siūlantis itin platų ginklų asortinentą: pistoletus, automatinius šautuvus, kulkosvaidžius, mokymo sistemas ir t.t.

Būdamas rinkos ir technologijų lyderis, Heckler & Koch atstovauja aukščiausią kokybę, todėl garantuoja kokybiškas žaliavas ir aukščiausius standartus atitinkantį ginklų gaminimą. Viena iš Heckler & Koch sėkmės paslapčių – investavimas į mokslinius tyrimus ir plėtrą. Įmonė turi daugiau nei 70 inžinierių, kurie geba savo pradines idėjas paversti į puikius prototipus. Būtent tai lemia, kad įmonė gali pasiūlyti daug skirtingų ginklų modelių. Prie aukšto gaminių kokybės standarto taip pat prisideda ir novatoriški gamybos įrenginiai.

Nuosekliai įgyvendindama DIN EN ISO 9001, DIN EN ISO/IEC 27001:2017 ir AQAP 2110 sertifikuotą kokybės valdymo sistemą, Heckler & Koch garantuoja aukštą savo gaminių kokybę. Šios prevencinės priemonės papildytos klasikiniais kontrolės ir stebėjimo procesais.

Produktų kokybė taip pat atsispindi klientų pasitenkinime ir ilgus dešimtmečius trunkančiuose santykiuose su klientais.

Vienas populiariausių Heckler & Koch pistoletų modelių – SFP9.

Nuorodą į Defensus siūlomą šio gamintojo ginklų liniją: https://defensus.lt/product-category/ginklai/?filters=product_cat[287]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.