KAHLES

KAHLES – nuo 1898 m.

KAHLES yra aukštos kokybės optinių prietaisų gamintojas, turintis 120 metų patirtį kuriant ir gaminant taikiklius.

Būdami vieni iš seniausių optinių prietaisų gamintojų pasaulyje, KAHLES šiandien padeda ambicingiems medžiotojams ir sportininkams šauliams plėsti ribas ir pagerinti savo asmeninius rezultatus, pasitelkiant paprastus ir protingus sprendimus.

HELIA – tai KAHLES siūloma prekių kategorija, skirta medžiotojams, kurią sudaro aukštos kokybės žiūronai, taikikliai ir tolimačiai. HELIA 1-5x24i, HELIA 1,6-8x42i, HELIA 2-10x50i, HELIA 2,4-12x56i – kiekvienas iš jų yra puikus ir nepakeičiamas įrankis medžioklėje. HELIA linija daro įspūdį savo funkcionalumu, patikimumu, parastu valdymu ir estetika.

K – tai KAHLES taikiklių serija, skirta įvairių disciplinų šauliams, tokiems kaip PRS, 3Gun, IPSC, Benchrest, F klasė, Field Target ir kt. Profesionalai itin vertina K serijos taikiklių taiklumą ir bekompromisę kokybę. Įvairūs KAHLES taikikliai, tokie kaip K1050i, K624i, K318i, K312i, K18i, K16i, K4i ir ypač naujasis K525i, įkvepia šaulius iš viso pasaulio. KAHLES K serija stebina tobulumu, intuityviu paprastu valdymu ir ergonomišku dizainu. Tai leidžia varžybų metu visiškai susikoncentruoti ties esminiais dalykais.

Nuoroda į prekes: https://defensus.lt/product-category/taikikliai/?filters=berocket_brand[38]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.