PENTAGON TACTICAL

Apie Pentagon Tactical

Pentagon® Tactical karinių drabužių ir aksesuarų srityje veikia nuo 1991 m. Įmonė pradėjo veiklą Vokietijoje kaip nedidelė mažmeninė parduotuvė, prekiaujanti naujomis ir naudotomis karinėmis prekėmis.

1993 m. verslas persikėlė ir išsiplėtė atidarius naują didmeninės prekybos sandėlį Šiaurės Graikijoje. Kiek vėliau, dešimto deš. pabaigoje Pentagon pradėjo prekiauti taktine apranga, kuri buvo skirta specialiai karinėms ir teisėsaugos struktūroms. Pentagon bendradarbiaudami su kariuomenę sukūrė savo Camo drabužių liniją („Pentacamo®“ ir „Grassman®“).

Galiausiai, po ilgus metus trukusių tyrimų ir glaudaus bendradarbiavimo su kariuomenės, policijos, ugniagesių, gelbėjimo ir saugumo komandomis, Pentagon su pasididžiavimu išleido naujo aprangos liniją – „Tactical Sportswear™“. Tai karinių drabužių ir laisvalaikio kolekcija, kuri apima kokybę, technologijas, dizainą ir estetiką.

Pentagon Tactical® dėmesio susilaukė ir Lietuvos institucijos: šią aprangą jau išbandė kai kurie Lietuvos Kariuomenės batalionai, Lietuvos Karo policija, miškininkai bei praktinio šaudymo sportininkai.

Populiariausios Pentagon prekės: Ranger kelnės, Hercules flisas, Artaxes striukė.

Pentagon šūkis: „Išdrįsk būti taktiškas!“

Nuoroda į prekes: https://defensus.lt/?s=pentagon&post_type=product&lang=lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.