POINT BLANK

„Point Blank Body Armor“ (PBBA) – nuo 1973 m. Jungtinėse Amerikos Valstijose įsikūrusi bendrovė, kurianti ir gaminanti neperšaunamas liemenes. Šiandien „Point Blank“ laikoma pirmaujančia liemenių gamintoja pasaulyje.

Mokslinių tyrimų ir plėtros pastangomis PBBA gamina lengvesnius, plonesnius, lankstesnius ir efektyvesnius balistinius paketus, tuo pačiu užtikrinant optimalius komforto ir dėvėjimo standartus.

PBBA yra įsipareigoję kurti technologiškai pažangiausius apsaugos sprendimus, kurie ne tik siūlo puikią apsaugą, bet ir optimalų komfortą sudėtingiausioje aplinkoje. Bendrovę sudaro tokie garsūs prekių ženklai kaip Point Blank Body Armor, Protective Products, PARACLETE®, Advanced Technology Group, The Protective Group (TPG), First Tactical, Gould & Goodrich, United Shield International Limited ir Protective Apparel.

Bendrovės galimybės apima ne tik balistiką, bet ir novatoriškas saugumo stebėjimo ir belaidžio ryšio technologijas per pažangiųjų technologijų grupę (ATG). „Point Blank“ sukūrė visą „IRIS In-Car Video“, „IRIS Covert Mobile Surveillance Systems“ ir kitų belaidžių produktų liniją, kad atitiktų augančius teisėsaugos, viešojo saugumo ir kitų klientų poreikius.

Naudodama novatoriškas ir pažangiausias technologijas, kartu su unikaliomis sistemų integravimo galimybėmis, „Point Blank“ kuria išgyvenimo sprendimus personalui, antžeminėms transporto priemonėms, laivų sistemoms ir aviacijos platformoms per „The Protective Group“ (TPG).

„Point Blank Enterprises“ yra sertifikuota ir atitinka ISO 9001:2015 su BA 9000 Rev 2 ir ISO 14001:2015 reikalavimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.